Smrt mu sluší

Home » Kalendář akcí » Smrt mu sluší

Největší divadelní událost od přeletu rakve nad Národním divadlem. Původní komedie z divadelního prostředí. Bob Barel je diváky milovaný seriálový herec a kritiky nenáviděný divadelní herec. Nyní je však na dosah získání ceny Thálie za nejlepší herecký výkon. Od vítězství ho dělí jen jediné hlas obávaného kritika, který ve volném čase na objednávku pořádá koncerty navazující na bytové divadlo Vlasty... celý popis

Největší divadelní událost od přeletu rakve nad Národním divadlem. Původní komedie z divadelního prostředí. Bob Barel je diváky milovaný seriálový herec a kritiky nenáviděný divadelní herec. Nyní je však na dosah získání ceny Thálie za nejlepší herecký výkon. Od vítězství ho dělí jen jediné hlas obávaného kritika, který ve volném čase na objednávku pořádá koncerty navazující na bytové divadlo Vlasty Chramostové. Bobův věrný přítel a především jeho agent v jedné osobě Kamil je ale připraven pomoci mu kritikův hlas získat. A jejich přesvědčovací metody jsou přímo smrtící.

Nová komedie napsaná přímo pro Švandovo divadlo je nekompromisním nahlédnutím do hloubi divadelních útrob, kde se hon za úspěchem rovná boji o přežití. Ušetřen není nikdo od dobrosrdečného vrátného, přes dramaturgyni toužící po lásce jak z kanonických titulů až po ředitele, jenž musí tvrdou rukou vést podnik, kde se ale všichni chtějí kamarádit. Zapomeňte na House of Cards tohle je divadlo!

autor - Daniel Hrbek
režie - Daniel Hrbek
hrají - Robert Jašków, Michal Dlouhý, Kamil Halbich, David Punčochář, Miroslav Hruška a Natálie Řehořová